Skup rzepaku – Opole

Firma Handlowa Bryś ma siedzibę w miejscowości Żywocice, w niedalekiej odległości od Opola. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją kwalifikowanego materiału siewnego, ale też zaopatrujemy rolników w inne potrzebne artykuły takie jak nawozy czy preparaty z grupy ŚOR. Dostarczając środki do zabiegów agrotechnicznych i nasiona do upraw, stwarzamy rolnikom warunki do prowadzenia plantacji. Aby oferta była kompleksowa, prowadzimy też skup rzepaku w Opolu i okolicy oraz skup zbóż. Do sprzedaży plonów zachęcamy również rolników z innych miejscowości położonych w mniejszej lub większej odległości od naszego skupu. Wyznacznikiem podpisania umowy handlowej może być atrakcyjność naszej oferty, a przede wszystkim ceny, jakie proponuje nasz skup rzepaku.

Stała współpraca z producentami

Rzepak jest popularną rośliną uprawianą przede wszystkim w celu produkcji oleju i tłuszczów roślinnych. Dlatego nasiona powinny spełniać określone wymogi. Zaliczają się do nich między innymi:

  • zawartość oleju na poziomie minimum 40%,
  • maksymalna wilgotność ziaren na poziomie 9%,
  • maksymalne zanieczyszczenie ogółem na poziomie 2%

Nasz skup rzepaku podejmuje stałą współpracę z producentami tego materiału, gwarantując im korzystne warunki finansowe, odbiór własnym transportem oraz dogodne formy płatności. Współpracujemy z odbiorcami nasion rzepaku oraz producentami biomasy i paszy dla zwierząt. Dysponujemy własnym transportem, miejscem do magazynowania oraz laboratorium, w którym testujemy jakość nasion. Do stałej współpracy zachęcamy rolników z Opola, Katowic, Kędzierzyna Koźle, Bielska-Białej, Niemodlina i innych miejscowości.